GKP Komunalac uključio se u pomoć izbjeglicama

Komunalac već 10. dan za redom zajedno sa ostalim institucijama Grada Koprivnice te Gradskim Crvenim Križom sudjeluje u pomoći izbjeglicama s ciljem da pomogne unesrećenoj djeci, ženama i muškarcima koji su mnogo propatili.

Izbjeglice 043Izbjeglice 026Izbjeglice 025Ekipa volontera -KomunalacIzbjeglice 051Izbjeglice 045

Poduzeće Komunalac zajedno sa svojim djelatnicima, osigurao je nekoliko paketa hrane, higijenskih potrepština te obuću za djecu. Djelatnici Komunalca, volonterski su sudjelovali svaki dan i svaku noć u dijeljenju vode, hrane, obuće i higijenskih potrepština dok djelatnici komunalnog sektora svaki dan čiste i održavaju čistom cestu i pružne prijelaze kojim izbjeglice prolaze.
Svi ljudi dobre volje okupljaju se svakodnevno kako bi izbjeglicama olakšali barem dio njihovog puta i pomogli im koliko je to u njihovoj moći.