GKP Komunalcu uručena plaketa “Zlatna kuna”

Na svečanoj sjednici Gospodarskog vijeća Županijske gospodarske komore Koprivnica, održanoj 18. rujna 2015. godine u hotelu Picok u Đurđevcu, uručene su plakete „Zlatna kuna“ najboljim tvrtkama naše županije za ostvarene poslovne rezultate u 2014. godini.

IMG_9305 rIMG_9310 rIMG_9279 rIMG_9316 rIMG_9292 rIMG_9314 r

Plaketom „Zlatna kuna„ u kategoriji velikih poduzetnika nagrađen je koprivnički Belupo d.d. i križevački Radnik. U kategoriji srednjih poduzetnika Zlatna kuna dodijeljena je GKP Komunalcu d.o.o. iz Koprivnice i poduzeću Rasco iz Kalinovca, dok su priznanja među malim tvrtkama dobili koprivnički Hangar 18 i đurđevačka Bistra.

U ime svih dobitnika priznanja zahvalio se predsjednik Uprave Belupa, Hrvoje Kolarić
Priznanje „Zlatna kuna“ dodjeljuje se za uspješnost u poslovanju i doprinos hrvatskom gospodarstvu, a prva priznanja dodijeljena su 1993. godine. Od tada je „Zlatna kuna“ simbol uspješnosti i kvalitete u poslovanju.