Rezultati ankete o izgradnji vanjskog dijela bazenskog kompleksa Cerine

U ponedjeljak, 12. lipnja 2017. godine, završeno je sudjelovanje u anketi putem koje su se građani mogli izjasniti da li podržavaju izgradnju vanjskog dijela bazenskog kompleksa ili ne podržavaju.

U anketi je sudjelovalo ukupno 1080 građana. Njih 966 ili 89,4% izjasnilo se da je za izgradnju prve faze vanjskog dijela bazenskog kompleksa, dok se njih 114 ili 10,6% izjasnilo da ne podržavaju izgradnju vanjskog dijela bazenskog kompleksa.

vodeno igraliste - Spray park Rekreacijski i djecji bazen bazeni

Iz dobivenih rezultata vidimo da je većina građana za gradnju vanjskog dijela bazenskog kompleksa koji uključuje rekreacijski bazen površine137 četvornih metara, mali dječji bazen površine 28 četvornih metara te zasebno vodeno igralište – Spray park na 154 četvorna metra s dvadesetak raznih vodenih elemenata namjenjenih za igru i zabavu najmlađih.

Spray park u noci vodeni-dayBazeni ank