Interaktivna edukacija o očuvanju okoliša koju ne smijete propustiti

Komunalac u suradnji s Ludens teatrom poziva građane grada Koprivnice i okolice na predstavu „Zelena ptica“, koja će se održati 30.01. u 20:00 sati u dvorani Doma mladih, ulaz je slobodan.„Zelena ptica“ je svojevrsna moderna bajka koja uz elemente komike progovara o vrlo važnoj temi osvješćivanja ekološke svijesti. Izvrstan i zabavan dramski tekst napisala je Marijana Nola u izvedbi dramskog studia Ludens teatra. Kao najvažnija tema spominje se razvrstavanje otpada kojoj je cilj potaknuti građane Koprivnice da iskoriste mogućnosti koje imaju i brinu se za ljepši i zeleni grad.
Predstava je namijenjena gledateljima svih uzrasta od onih najmlađih pa sve do najstarijih.
Svakom posjetitelju Komunalac je osigurao po jednu žutu vreću za ambalažnu plastiku s ciljem podizanja svijesti i brige o pravilnom zbrinjavanju otpada i očuvanju okoliša.

zelena ptica 2