Komunalac povodom maskenbala upriličio izložbu likovnih radova Društva naše Djece Koprivnica na temu „Fašnik u dječjim očima“

Društvo naša djeca Koprivnica već duži niz godina, uoči Fašnika u želji da potakne kreativnost djece i njegovanje tradicije podravskog kraja organizira izložbe dječjih likovnih radova na temu “Fašnik u dječjim očima” u koju su pozvana sva djeca gradskih i prigradskih vrtića te osnovnih škola.

Fašnik u dječjim očimaFullSizeRender2rFullSizeRender3 rFullSizeRender5FullSizeRender6r FullSizeRender8 r
U šalter sali Komunalca izloženi su likovni radovi O.Š. Đuro Ester, O.Š. Braće Radić, O.Š. Antun Nemčić Gostovinski i Dječjeg vrtića Smiješak

Izabrani radovi izloženi su i u predvorju Opće bolnice T. Bardek, Domu za starije i nemoćne osobe, Domu mladih, Podravki, Turističkoj zajednici Grada te Knjižnici i čitaonici „Fran Galović“.

Radove su izradila djeca od 1. do 8. razreda pod vodstvom učiteljica razredne nastave i likovne kulture te učiteljica hrvatskog jezika.
Izložba će biti otvorena od 08. do 15. veljače 2016.