Minglanje na Koprivničkom placu uz Božićni handmade sajam

Gradsko komunalno poduzeće Komunalac d.o.o. poziva vas na “Minglanje na Koprivničkom placu” svake subote od 17. studenog do 15. prosinca 2018. godine od 09:00 do 12:00 sati kod dječje igraonice.

Posjetitelje očekuje niz sadržaja koji će Koprivnički plac pretvoriti u gozbu za sva osjetila, degustacije raznih domaćih proizvoda, zdrave hrane, kulturno-umjetnički programi, kreativni handmade sajmovi i još niz drugih iznenađenja.

U subotu 8. prosinca 2018. od 09:00 do 12:00 sati na Koprivničkom placu kod dječje igraonice svoje božićne handmade rukotvorine predstavit će: obrt za proizvodnju i usluge “Čarobna heklica”, Stanić Marica, Udruga umirovljenika grada Koprivnice te P&GOT d.o.o. koji će uz božićne dekoracije održati i kreativnu radionicu kako bi posjetitelji imali priliku naučiti ponešto o čudesnom umijeću ručne izrade i svijetu kreativnosti.

Predstavit će nam se i OPG Mazuh sa sirevima te udruga žena Vinica koja će pripremiti razne slane i slatke delicije.