Obavijest korisnicima o sakupljanju orahovog lišća u smeđim vrećama

Poštovani korisnici,

zbog brojnih upita Komunalac je nabavio smeđe vreće namijenjene za orahovo lišće koje se može predati samo u smeđim vrećama kako bi se omogućila njegova zasebna obrada na kompostištu u Herešinu.

Smeđe vreće mogu se kupiti na blagajnama Komunalca po cijeni od 3,50  kuna po komadu.

Odvoz smeđih vreća za orahovo lišće bit će prema rasporedu koji važi za odvoz biorazgradivog otpada u smeđim posudama ili zelenim vrećama.

Obavještavaju se korisnici s područja Grada Koprivnice da mogu zatražiti besplatnu dodatnu (drugu) smeđu posudu za biorazgradivi otpad ukoliko imaju veće količine biorazgradivog otpada.

Prijave za dodatnu smeđu posudu zaprimaju se na telefon 048/493-700 ili putem elektroničke pošte info@komunalac-kc.hr

IMG_8716 IMG_8722Smedja vreca