Održan sajam zdrave prehrane „Jedem zdravo“ u sklopu Europskog tjedna mobilnosti

U ponedjeljak, 17.rujna 2018. godine od 9:00 do 12:00 sati održan je sajam zdrave prehrane „Jedem zdravo“ na Gradskoj tržnici u sklopu Europskog tjedna mobilnosti.

Posjetitelji su uživali u degustaciji raznih domaćih proizvoda – đemova, prirodnih sokova, meda i pčelinjih proizvoda, aronije, zdravih namaza od buče, hummus namaza od slanutka i sezama, priloga na bazi patlidžana i paprike, čipsa od jabuka te preljeva od sezama i datulja.

Sajam su posjetili mnogobrojni vrtićarci i osnovci, a posjetili su ga i gradonačelnik Mišel Jakšić te zamjenice gradonačelnika Ksenija Ostriž i Melita Samoborec.

Bila je to promocija zdravlja i zdravih proizvoda naših vrijednih proizvođača hrane, zahvaljujući kojima Gradska tržnica ima bogatu ponudu zdrave hrane po vrlo pristupačnim cijenama.