Predstavljanje novog sustava učenja – Play attention u Domu mladih Koprivnica

Pozivamo Vas na predstavljanje Play attention novog sustava učenja.

Predstavljanje će se održati 19. travnja (utorak) u 17:00 sati u dvorani Doma mladih Koprivnica, Hrvatske državnosti 10.

letak play attention1 PlayAttentionPicture3letak play attention2

Na predstavljanju će govoriti:

1. Predstavnici Grada Koprivnice
  2. Maja Hleb, predsjednica Uprave GKP Komunalac d.o.o.
  3. Marko Ferek, predstavnik udruge „Buđenje“, Udruga za razumijevanje ADHD-a

Play Attention je sveobuhvatni sustav za uvježbavanje održavanja pažnje nastao kombiniranjem skeniranja moždanih impulsa, kognitivnih vježbi i tehnika oblikovanja ponašanja.

Njegova primjena predstavlja djelotvornu metodu i sustav učenja baziran na neurofeedback tehnologiji za poboljšanje koncentracije kod svih pojedinaca, a naročito kod djece i odraslih s ADHD-om

Primjenom ove metode dolazi do povećanog uspjeha u školi i na radnom mjestu, povećanog samopoštovanja te većeg zadovoljstva životom.

play-attention
Play attention sustav financiran je od strane Grada Koprivnice, a dat je na upravljanje GKP Komunalac d.o.o.

Nakon kratkog uvodnog dijela Play attention sustava, gosp. Marko Ferak iz Udruge „Buđenje“ održat će prezentaciju za građanstvo i sve zainteresirane kojom će pojasniti način primjene sustava te njegove rezultate.
Veselimo se vašem dolasku!