Promocija slikovnice „Šetnja tržnicom“ na Gradskoj tržnici u Koprivnici

U četvrtak, 02. studenog 2017. godine, na Gradskoj tržnici u Koprivnici održana je promocije slikovnice „Šetnja tržnicom“ autorice Marije Martinko, a u sklopu projekta „Vrtići i škole na tržnicama“.

IMG_3353 IMG_3354 IMG_3361

Obzirom da projekt i slikovnica potiču stvaranje navika konzumacije domaćih i svježih proizvoda, primarno voća i povrća kod djece predškolske i školske dobi, na promociji su sudjelovali i mališani iz Dječjeg vrtića „Tratinčica“ kojima su podijeljene slikovnice i zabavno-edukativni materijali sačinjeni od ilustrirane slikovnice i društvene zabavne igre kao i radnim zadacima koji na zabavan i edukativan način upoznaju djecu sa životom tržnice i svježim proizvodima koji se tamo nalaze.

Promociji slikovnice nazočili su Mišel Jakšić, gradonačelnik grada Koprivnice, Maja Hleb, predsjednica Uprave Komunalca, Marija Martinko, autorica slikovnice i Miljenko Ernoić, stručni tajnik Udruge hrvatskih tržnica.