Sajam zdrave hrane ” Jedem zdravo “

23.04.2016. (subota)od 9:00 do 11:00 sati održat će se sajam zdrave prehrane „Jedem zdravo“ na Gradskoj tržnici u organizaciji Gradskog komunalnog poduzeća Komunalac, u sklopu  obilježavanja Dana Komunalca i Koprivničkog klimatskog tjedna.

IMG_6005IMG_6002IMG_6001IMG_6011

Posjetitelji će imati priliku uživati u degustaciji raznih domaćih proizvoda –  prirodnih sokova, meda i pčelinjih proizvoda, čičoka, aronije i zdravih namaza od hummusa i povrtnog mixa.

Bit će to promocija zdravlja i zdravih proizvoda naših vrijednih proizvođača hrane, zahvaljujući kojima Gradska tržnica ima bogatu ponudu zdrave hrane po vrlo pristupačnim cijenama.

Izlagači:

• OPG Petričec – med i pčelinji proizvodi
  • OPG Čižmešija – aronija
  • OPG Jerešić – crno ulje, domaći ocat
  • Sana delikatese – namazi od humusa i povrtnog mixa
  • Restoran Klas – Zeleni obrok zdravlja (jela i slastice od kopriva)
  • Š. A.N.G. područna škola Reka – projekt Svaki tjedan deterđent jedan
  • Srednja škola Koprivnica – Zdravo jedi! Podjela zdravih recepata koje su pripremili tehničari nutricionisti
  • Osvješteni shoping i reciklirani materijali – 4 stola