Uspješno održana akcija „Hrvatska volontira“

U sklopu ovogodišnje manifestacije “Hrvatska volontira”, Koprivnička inicijativa volontera i aktivista (Udruga Kopriva) kroz svoj program Volonterski centar Koprivnice u suradnji s gradskim komunalnim  poduzećem Komunalac i uz podršku Grada Koprivnice za sugrađane željne volontiranja pripremio je volontersku akciju uređenja dječjeg igrališta i parka u Koprivnici. Akcija se provodila u petak 20. svibnja te u subotu 21.svibnja.

HRVATSKA VOLONTIRADSC_0498DSC_0505IMG_3122IMG_3127 IMG_3132

U petak, 20. svibnja uređeno je dječje igralište na Trgu Kralja Krešimira. Očišćen je pješčanik, obnovljene su određene sprave, igračke i klupe bojanjem drvenih i metalnih dijelova.

U subotu, 21. svibnja brojni volonteri uređivali su klupe u Gradskom parku Koprivnica. Obojeni su drveni i metalni dijelovi klupa. Potrebni materijali, boje, kistovi i slično bili su osigurani od strane Komunalca i Grada Koprivnice.