„Zelena ptica“ okupila mnogobrojnu publiku

1. siječnja 2017. godine održana je kazališna predstava „Zelena ptica“ u dvorani Doma mladih koju je izveo Ludens teatar u koprodukciji s Komunalcom.

Zelena ptica  Zelena ptica podravsko sunce-predavanje studeni 2016_038

„ Zelena ptica“ je svojevrsna moderna bajka koja uz elemente komike progovara o vrlo važnoj temi osvješćivanja ekološke svijesti. Izvrstan i zabavan dramski tekst napisala je Marijana Nola u izvedbi dramskog studia Ludens teatra. Kao najvažnija tema spominje se razvrstavanje otpada kojoj je cilj potaknuti građane Koprivnice da iskoriste mogućnosti koje imaju i brinu se za ljepši i zeleni grad.

Predstava je okupila mnogobrojnu publiku svih uzrasta te ih podsjetila na mnoge vrijednosti, a ponajviše pozvala na čuvanje okoliša i odgovorno ponašanje prema prirodi.

Zelena ptica IMG_9602 Zelena ptica

Ovim kreativno – kazališnim programom kroz druženje, edukaciju i zabavu potaknuli smo građane na brigu o okolišu kako bismo i dalje zajedno sa njima gradili zeleniju i sjajniju budućnost grada Koprivnice.