Minglanje na Koprivničkom placu uz kapljice vina i likera

Gradsko komunalno poduzeće Komunalac d.o.o. poziva vas na “Minglanje na Koprivničkom placu” svake subote od 17. studenog do 15. prosinca 2018. godine od 09:00 do 12:00 sati kod dječje igraonice.

Posjetitelje očekuje niz sadržaja koji će Koprivnički plac pretvoriti u gozbu za sva osjetila, degustacije raznih domaćih proizvoda, zdrave hrane, kulturno-umjetnički programi, kreativni handmade sajmovi i još niz drugih iznenađenja.

U subotu 1. prosinca 2018. od 09:00 do 12:00 sati na Koprivničkom placu kod dječje igraonice svoja vina, likere i adventske vjenčiće, predstavit će OPG Grošek, Kranjec, Levak, Dječji vrtić Legrad sa svojim rukotvorinama, OPG Mazuh sa sirevima, te udruga žena Vinica koja će pripremiti razne slane i slatke delicije.

U 10:00 sati posjetitelje očekuje KUD SRCE sa svojim kulturno -umjetničkim programom.

Bit će to promocija i degustacija proizvoda naših vrijednih proizvođača zahvaljujući kojima Koprivnički plac ima bogatu ponudu po pristupačnim cijenama.