Počelo Minglanje na Koprivničkom placu

Danas je započelo Minglanje na Koprivničkom placu – akcija promoviranja lokalnih proizvođača i njihovih proizvoda koju provodi Gradsko komunalno poduzeće Komunalac. Održavat će se svake subote do 21. prosinca od 09:00 do 12:00 sati kod dječje igraonice.

Budući da se bliži vrijeme blagdana danas su svoje božićne hand made rukotvorine predstavili Udruga umirovljenika grada Koprivnice, obrt ”YoYo” iz Glogovca, obrt ”Čarobna heklica” iz Križevaca te Udruga ”Poklonček”.

Tako se na Koprivničkom placu našlo moštvo unikatnih božićnih ukrasa, nakita za bor, adventskih vijenčića te niz drugih hand made rukotvorina.

Predstavila nam se i udruga žena Herešin koja je pripremila razne slane i slatke delicije.

Svake subote do 21. prosinca očekuje Vas još niz zanimljivih rukotvorina, stoga vas pozivamo da obavite predbožićni šoping te guštate u tradicionalnim slasticama.