Pogodnosti za korisnike povodom Dana Komunalca

U srijedu, 26. travnja 2017. godine GKP Komunalac obilježit će svoju 59. godišnjicu. Tom je prilikom Komunalac za sve vas pripremio nekoliko pogodnosti koje možete iskoristiti.

Na Gradskoj tržnici bit će osiguran besplatan parking za sve korisnike u vremenu od 08:00 do 15:30 sati.

IMG_9640 IMG_2219IMG_7354

Ispred Upravne zgrade Komunalca dijelit će se cvjetne sadnice svim korisnicima koji izvrše uplatu na šalteru Komunalca u vremenu od 07:00 do 14:00 sati. Po jednoj izvršenoj uplati korisnik će dobiti bon u vrijednosti od 10,00 kn te sadnice u istoj vrijednosti.

Također, za sve posjetitelje osiguran je besplatan jedan sat kupanja na Gradskim bazenima Cerine, u oazi zdravlja, ljepote i dobrih osjećaja.

Proslavite i vi 59. rođendan Komunalca i iskoristite pogodnosti koje vam nudimo.