Svjetski dan zdravlja na Cerinama

Povodom obilježavanja Svjetskog dana zdravlja, 7. travnja, pozivamo vas da posjetite Gradske bazene Cerine te iskoristite pogodnost korištenja bazena 2h po cijeni od 1h u vremenu od 08:00 do 14:00 sati.

Desktop033Desktop_004Desktop_027

U suradnji s Podravkom i Gradskim društvom Crvenog križa od 17:00 do 20:00 sati očekuje vas zanimljiv sadržaj.

U predvorju bazena djelatnici i volonteri Gradskog društva Crvenog križa će mjeriti  tlak, razinu šećera u krvi te vam prezentirati tzv.“pijane naočale“ koje ćete moći isprobati i osjetiti kako je to biti pod utjecajem alkohola ili droga. Također, očekuje vas kratka edukacija o bolestima srca i krvnih žila te će vam na tu temu biti podijeljene i brošure radi prevencije bolesti.

Zajedno s Podravkinim gastro promotorima za vas su osigurani zdravi voćni i povrtni smoothie – napitci koji će vas osvježiti i ispuniti potrebnim vitaminima te savjeti Podravkinih nutricionista o zdravoj prehrani.

Kretanje je siguran izbor za zdravlje, obilježimo Svjetski dan zdravlja zajedno.

Vidimo se na Gradskim bazenima Cerine, 7. travnja, od 17:00 do 20:00 sati

SWIMM CHALLENGE